Kedi İsale Ne İyi Gelir

syuhel

*Kedim isal değilde daha çok kıvamlı dışkı diyebilirim . Normalinden daha yumuşak şekilde kaka yapıyor bazen . Ama her zaman değil . Bugün aksam yemeğine ben yokken masada olan et ve ekmekten yedirmisler biraz ( masum swsine ve yüzüne kanıp kiyamayip veriyorlar benden gizli 🤦)
Acaba daha kıvamlı olmasının nedeni bu masada verilen yemekler olabilir mi ?

*Ve genelde kedim isal olursa ne iyi gelir ?

5 CEVAP

ece5kedi

Haşlanmış tavuk göğsü iyi gelir

mihriii

evet kuru mama dışında yemekler yumuşatabiliyor haşlanmış patates,pirinç lapası,probiyotik yoğurt,kefir verilebilir

Magnolia

Benimki de bikere olmuştu suyunu hep değiştir demişti veteriner su kaybını onlemek için. Yaş mama verme demişti.

benirem

verilen yaş mama miktarını azaltmak da iyi olabilir

syuhel

@benirem
haftada 1 lkere veriyorum