Yardım Edin Ne Yapmam Lazım

BuseDM

Bahçede baktığım kedi hamile olabilirmi bilmiyorum ama gerçekten çok şişman ve karnı arada bi hareket ediyor kaç aylık olduğunu bilmiyorum bi anda peşime takıldı bende bakmaya başladım ama bayağı büyük tahminim 10 aylık civarı bişey hamile olabilirmi napmam lazım hamileyse doğum yaparken yanında olmak istiyorum

3 CEVAP

Catloves3

Hamile olabilir ona yavru kedi maması verirseniz besin değeri daha yüksek olduğundan iyi olur kedilerinde doğum yapma ayı yüksek ihtimal hamile olabilir sakın korkutmasın ya da güvenini sarsmayın zaten size güvenirse yanınızda doğum yapar ona sıcak bir ev yapın büyük bir karton koliye sıcak bir örtü koyun o gelip oraya doğum yapar zaten arada tavuk et gibi şeyler verin bol bol sevin

suususu

Sokak kedisi sanırım.Resim olmadan birşey denemez kendi güvenli bulduğu yere doğum yapar

BuseDM

Evet onu yazmayı unuttum hic fotoğrafını çekmedim o yüzden koymadim ama karnı da çok şiş ve kendi vücudu da çok iri çok fazla sevgi istiyor sürekli sürtünüyor bana o yüzdende hamile olduğunu düşünüyorum