N&D İshal Problemi

ece5kedi

Kedim 1,5 aylıktan beri N&D tavuklu narlı kitten yiyor şu an 5,5 aylık. 11 gün önce kısırlaştırdım ve vet tavsiyesiyle kitten mamaya devam ediyoruz bende değiştirmedim mamasını ancak son 5-6 gündür dışkısı yumuşak toparlasın diye tavukta haşladım verdim ama hiçbir değişiklik olmadı hatta aksine dün tam ishaldi diyebilirim. Tüyleri uzun olduğu için yapışıyor bir de 🤦🏻‍♀️ Veteriner hekimimize de danışıcam bugün ancak aranızda böyle bir şey yaşayan oldu mu, olduysa neler yaptınız diye sormak istedim 🙏🏻

3 CEVAP

Patisever13

Bizde N&D kullanıyoruz tavuklu narlı olanı ama böyle bir sorunla karşılaşmadık.

Orkun60

Siz bence direk veterinere danışın bu mamayla ilgili bir durum değil.

ece5kedi

Probiyotik başlayacağız, operasyon sonrası antibiyotik kaynaklı olabilir dedi hekimimiz. Teşekkürler cevaplar için