Arkadaşlar Kedim Sabah Beni Uyutmuyor.

Patili_1

Normalde yapmazdı ama bugün kağıt kemiriyor oyuncaklarini üzerime atıyor oyun istediği fln yok oynamıyor sırf beni uyandırmak için eğer oyuncaklarını başka odaya atarsam geri getiriyor yine ses çıkarıyor üzerime atıyor uyutmuyor...

6 CEVAP

Haceli

Sizden daha çok benimle ilgilenip beni sevmesini isteye bilir.

Magnolia

Büyük ihtimalle ilgi istiyor. Benim kedim de küçükken çok yapıyordu

benirem

kediniz yavruysa bu tarz hareketler yapması çok normal. sizden biraz ilgi istiyor olabilir. uyumadan bir saat önce iyice oyun oynatırsanız bir nebze rahat etmiş olursunuz:)

inferi0r

İlgi ilgi ilgi :) Kediniz sizinle zaman geçirmeyi oynamayı çok seviyor gibi görünüyor, kedidir ne yapsa yeridir :) bir süre sonra kendiliğinden geçebilir diye düşünüyorum

inferi0r

İlgi ilgi ilgi :) Kediniz sizinle zaman geçirmeyi oynamayı çok seviyor gibi görünüyor, kedidir ne yapsa yeridir :) bir süre sonra kendiliğinden geçebilir diye düşünüyorum

Patili_1

Biliyorum oynuyorumda ama yine kaldırıyor hatta kalkmassam kedi tuvaletinin duvarlarıni tirmaliylr😂