Sadece Öneri

Kdelendelen

Kuru mamayı ılık suyla ıslatıp kapak kapatıp iki dk bekletince kedim yaş mama yer gibi iştahla yiyor.
Normal yaş mama verirken de nerdeyse yarım su bardağı su dökerek veriyorum hepsini içiyor ve daha çok su tüketebilmiş oluyor.

Benim kedim az su içen ve az yiyen bir kedi ama tabiki yaş mama olunca durum değişiyor. Böyle bir çözüm buldum. Belki az yiyen kedisi olanlar varsa yardımcı olur diye yazmak istedim. (Normalde kedim 50 gram kuru mamayı bir günde bitiremiyor bile ama bu şekilde verirsem bitiyor)

1 CEVAP

alabalik32

Ben öyle 2 aylık iken verdimde kedinin karnı çok şiş dedi doktor. Oda iyi değil yani.