Kedinin Kilosu Klinik Dışında Nasıl Tartılır?

Dilara07

Kliniğe her zaman gidemiyoruz, ev ortamında nasıl tartabilirim? Hassa mutfak tartıları oluyor onlar iş görür mü? Yoksa normal dijital baskül mü alsam?

7 CEVAP

tyguler

Bizim tartımıza koyunca tartıyor. Ama bazı rartılar tartmıyor. Öyleyse kendiniz tartılın, sonra kedinizi kucağınıza alıp tartılın. Kediyle tartıldığınız sonuçtan tek tartıldığınızı çıkararak da kedinizin kilosunu öğrenebilirsiniz

asrayildrm

mutfak tartısına sığmıyor

Merkan

Ben önce kendimi tartıp sonra zeytini kucağıma alıp tartılıyordum aradaki fark zaten onun kilosunu gösteriyor :) 100 gr civarı oynamıştı klinikteki kilosuyla

AdaCoco

Ben ilk kendim tartılıyorum normal dijital tartıda, sonrasında kedimi kucağıma alıyorum kendi kilomu ve kedim kucağımdayken olan kiloyu çıkartıyorum.

Dilara07

@ tyguler tartınızın markası ve modeli nedir acaba?

Minigimmm

Evet bende @tyguler gibi yapıyorum. Ama bazen kendisi cikip sabit durup oturunca onuda tartiyor. Goldmaster kullanıyorum

tyguler

@Dilara07 bizim tartımız xiaomi nin akıllı tartılarından. Ama modelini bilmiyorum. Bazen indirime giriyor o tartılar zaman yakalarsanız iyi olur :))