Lavital ? Felicia ?

syuhel

Felicia kitten kullanıyorduk ama tavuğA alerjisi var sanırım . forumlarda dolaşırken LaVital mamanın iyi katagorisinde oldğunu gördüm . sizce ?

6 CEVAP

Buketbayraktar

İçeriğine bakın genelde ucuz mamalar farklı türevli olsa da içinde tavuk oluyor

liawooz

İçeriğinde belirsiz işlenmiş hayvansal protein var.Kediniz alerjikse veterinerdeki ultra hypo mamaları kullanmalısınız yada kaliteli mama almalısınız.Bu iki mamada alerjen içermekte

liawooz

Veteriner önerisi mama demedim zaten.Veteriner serisi dedim.Veterinerler dışı da hypoallergenic mama satılmaz satılanlar gerçek değildir.Bir süre veterinerde satılan ultrahypo mama daha sonra BritCare gibi bir mama alabilirsiniz

syuhel

@Buketbayraktar baktım içinde tavuk ile ilgili bir şey yok

syuhel

@liawooz veterinerlerin önerdikleri mamalarada güvenemiyorum . herkes mamalar ile ilgili farklı şeyler diyor

syuhel

@liawooz öyle mi ynalış anlamışım kusura bakmayın