Bonacibo

liawooz

Kedime 3 ay bonacibo mama vermem lazım mamasını çoktan aldım ve elime geldi.Kötü bir mama biliyorum ama 3 ay versem sıkıntı olur mu?Sonrasında daha güzel bir mamaya geçeceğim zaten

9 CEVAP

misapet

Felıcıa verin onun yerine bonocibo neyimiş gı.

liawooz

İl önce felicia ge bonacibo aynı fabrikada üretildiği ve aynı mama olduğu bilgisini vereyim size!.Mamayı aldım açtım 20 gündür veriyorum zaten.2.5 ay daha kullanıp acaba geçeceğim maaşım olduğu zaman.

emreovec

Bir şey olur ya da olmaz bilemeyiz. Kedinin vereceği reaksiyon o birazcık. 3 ay kısa bir süre çok sağlığını etkilemez diye düşünüyorum ama yani kullanıp direkt kusma ishal vs. yaşayanları da okumuştum. İmkanınız varsa daha iyi bir mamaya geçişi yapın, yoksa kullanın. Bu neticede sizin bütçeniz.

liawooz

3 aylık mama almıştım 20 gündür veriyorum sıkıntı vs olmadı tüyler dışkı iyi.Bu mama bitince acana mamaya geçeceğim.

Salihaylmz

Felicia ve bonacibo içerik olarak aynı pek çok yerde de okudum içeriklerine de baktım. 3 ay boyunca kedinizi gözlemleyin bir çok kedi sahibi bu mamayı kullanıyor. Evet, iyi bir mama değil ama kedinize bağlı onu kötü etkileyip etkilemeyeceği..

misapet

Bonocibo da daha çok şikayet var ama tatlım biliyoruz hangi firmanın kimle üretildiğini. Gitmişsin kötü bir mama almışsın işte felıcıa kullan diyoruz biz de

Salihaylmz

Mama bitmeye yakın geçişli olarak iyi bir yeni mamaya geçersiniz

misapet

İçerikleri uzaktan yakından alakası olduğunu düşünmüyorum daha çok şikayet var bonocibo da. Katılmıyorum size bys

liawooz

20 gündür bir sorun olmadı @Salihaylmz teşekkürler.Zaten 2.5 ay sonra acana mamaya geçeceğim.@misapet içerikleri aynı ve aynı firma olduğunu firmadan bilgi aldığım için sizin dediklerinizi ciddiye almayacağım.İki mamanın aynı mama olduğunu kabullenmek sizin sorununuz