İshal Bitmiyor :(

Kursademine

76 günlük british shorthair oğlum var sahiplendiğimden beri ishal sorunu var. Tam geçti diyorum 5-6 gün iyi sonra tekrardan ishal başlıyor. Veterinere götürdüm gastro mama verdi fakat onu yemiyor. Royal canın kitten mama veriyorum aç kalmasın diye onu gayet iştahlı yiyor. Ekstradan probiyotik felan verdik bağışıklığı güçlensin diye. İshal geçiyor geri başlıyor 3-4 defa veterinere gittik gayet sağlıklı dedi doktorumuz. Hareketlerinde sıkıntı yok gayet enerjik ve koşturuyor sürekli. Var mı böyle durumla karşılaşan neler yaptınız nasıl geçirdiniz bu durumu? Teşekkürler 🙏🏼

10 CEVAP

baranertaga

Patates haşlayıp vermeyi denediniz mi acaba? İyi geliyor diye biliyorum.

misapet

Enterogermina kullanım Kids olanını. Good by.

leonidass

Gastrointestinal macun bizde de olan bu sorunu çözdü. Bu sitede satılıyor

Canann61

Mamadan kaynaklı ishal oluyordur benim kedimde böyleydi Hills id mama sorun veterinerinize o kurtardı bizi

eessmmaa

Parazit kaynaklı olabilir kaka testi yaptırmanızı öneririm

Kursademine

Gimcat gastro macun kullanıyordum aslında severek de yiyor ama onun da etkisinin olduğunu düşünüyorum artık vermeyeceğim bide böyle takip edeceğim.

Canann61

Mamadan kaynaklı ishal oluyordur benim kedimde böyleydi Hills id mama sorun veterinerinize o kurtardı bizi

Kursademine

Hills in gastro maması varda onu yemiyor.

Burakvural

Hilss ad ve ac yaş mamaları var yardımcı olur yavrunuza

DAMLAYMANAV

Hangi gastro mamayı verdi veterineriniz?