Dolap Sorunu

İki tane 9 aylık kedim var ve kıyafet dolabına girmeyi çok seviyorlar. Günün yarısını dolabımda geçiriyorlar hatta. Girince de haliyle dolabın içi darmadağın oluyor. Kıyafetlerim tüy oluyor ya da bozuluyor hep. Aynı sorundan müzdarip olup çözebilmiş olanlar yardımcı olursa çok sevinirim:)

1 CEVAP

edosh

Dolaba sevmediği bir kokuyu koyun. Mesela benim kedim limon kolonyası, nane, karanfil yağlarını hiç sevmiyor. Öyle bildiğiniz bir koku varsa, pamuğa döküp koyarsanız belki girmez. Belki de sizin kokunuzu seviyordur. Ondan dolabı tercih ediyor olabilir yani siz gene de çok sert yaklaşımlarda bulunmayın.