Kediler Pawpaw Yiyor Mu

liawooz

Kediler PawPaw mama yiyor mu acaba sokak kedileri için alacağım

7 CEVAP

Seymaaacaan

Bizim sokaktakiler yiyor

Palyaco

Sokak hayvanları için bütçeniz neye yeterse aç kalmasınlar yerler

Nisalily

Paw paw bizim sokaktakiler hiç beğenmedi boşa gitti hepsi döktüğüm yerde kaldı tavukla karistiridgimda bile tavukları seçtiler kalan kaldı maalesef

Thekedi

Pawpaw'ı bizim sokak kediler yemiyor. Birde goody'yi, ne yapıp ettiysem bu iki markayı yedirmedim hepsi boşa gitti. O yüzden önermiyorum.

fatmanurxak

balıklı almıştım baya sevmişlerdi

Salihaylmz

Pawpaw yavru kedi maması yiyorlar hatta köpekler bile yiyor😂

Hilal001

Paw paw bizim sokaktaki kediler yiyor bugune kadar bitek goody yi asla yediremedim