Sürekli Miyavlayan Kedim

Trifane

Merhaba arkadaşlar,
3 yaşında kısır bir siyam kedim var dişi. Bazı arkadaşlar muhtemelen hatirlayacaklardir bizi. Bgn kardeşi vefat edeli 18 gün oldu. Ve her ne olduysa sürekli miyavliyor. Koridorda durup bağırıyor. Yürürken gelip bağırıyor. Kontrol ettim bir yerinde bisey yok. Sürekli de kucağımda olmak istiyor. Normalde böyle değildi. Gece yarısı uykunun ortasında da avaz avaz miyavliyor sebebini çözemiyorum...

5 CEVAP

Beyzaduman

Kardeşini arıyor olabilir fikrimce:(

DAMLAYMANAV

Muhtemelen kardeşini arıyordur zamanla alışır diye düşünüyorum. Biraz fazla oynamaya çalışın. Siyamlar zaten konuşarak kendini ifade eden bir ırk. Sabretmekten başka çare yok:(

MuEzZabety

Kardeşini arıyor ve boyle zamanlar da sevgi ye ihtiyaç duyuyor olabilir.

Trifane

Kardeşi varken evet bu kadar miyavlamiyordu lakin yine gece yarısı bir çığlık koparıyordu. Simdi daha fazla yapıyor. Haftasonu tamamen beraber geçirdik evde olduğumuz için. Şimdi daha da fazla. Sürekli ama kulak tirmalayan bir miyavlama... vete gittik sağlıklı bir problemi yok. Yani olur olmaz Sürekli miyavliyor.

Trifane

Ne yapacağımızı şaşırdık artik. Konuşuyorum sürekli. Zaten oyuncu bir çocuk değil. Bizimle oturur bizimle kalkar. Yani bunu önlemeye çalışıyorum. Yok ama bi sonuç alamiyorum.