Yaş Mamayı Bitirebilen Kedi Var Mı

Hilal001

Cidden anlamiyorum asla actigim yaş mana bitmiyo, acıkmış bile olsa maximum yarım kutu yiyor mecbur dolaba koymak zorunda kaliyorum tek seferde bi kutunun hepsini yiyen kedi var mi 😄

11 CEVAP

fettahaltuntas

benimki anasını bile satıyor

Tambirmerlot

bırakın tek seferde yemeyi hangisini denesem sıvı/jel kısmını içip gidiyor, bazısının tadına bakıp gidiyor. ama iki arkadaşımın sürekli etrafta yenen her şeyi talep eden iştahlı kedileri var o ikisi de şu 80-100 gr olanları bir nefeste yiyorlar daha yok mu diye etrafınızda bile dolanıyorlar.

sforselin

Benimki var🙋🏻‍♀️ Çok sevdiği bir yaş mamaysa devamını da isteyebilir.

Nypmhe

Benimki asla yemiyor peşinde dolaşıyorum resmen. Hatta geri kalanı da yemiyor illa yeni açılmış olacak.

tyguler

Benim kedime yaş mamayı beğendiremiyorumki yesin

indovf

Benimki ne koysam süpürür devamını arar dljsons

emreovec

Schesir ve N&D de sevdiği bir şey olursa bitiriyor. Dakikaların harcıyor bitirmek için ama bitiriyor.

Valla ben haftada 2 kere veriyorum ve 1 adet yaş mamayı iki kedime paylaştırıyorum, öyle bi durumda bile tek seferde bitirdikleri çok nadirdir😊

diablerose

bnmki en fazla ceyregini yer

oscarto

Benimki en fazla 10 dakika içnde bir kutuyu bitirir

pablopicasso

Hangi markayı denedimse büyüdükçe yaş mamadan uzaklaştı. 2 kere yalayıp,, bir daha yüzüne bakmıyor.😞 Artık almayacağım😬