Kedim Zeytini Çok Seviyor

Merhaba arkadaşlar kedim zeytin yemeyi çok seviyor adeta deliriyor sebebini bilmiyorum 1-2 günde bir zeytin yemesinde sakınca var mıdır

7 CEVAP

Betullsusam

Fazla vermeyin tuzlu bir şey çünkü zeytin zararı olur.

indovf

Zeytinin yapısında kedi nanesine benzer bir şey var diye biliyorum. Onu çıldırtan bu. Zeytin fazla olmadığı sürece yararlı zaten sorun yok

Haceli

benim kedimde yiyor ara sıra bende veriyorum

tuzu çok ise vermeyin tuz kediler için çok zararlı

emreovec

İyice yıkadıktan sonra öyle ayda yılda bir bende önüne atıyorum. Aşırı derece severek oyun oynuyor. Kemiriyor. Kedinin koku reseptörkerini uyaran baskın bir kokuya sahip.

simbakedi

bizimki de cok seviyor annem her sabah vermeyi dusunuyodu ama o kadari zararli olabilir diye vermedim ben. haftada 3 kere falan veriyorum artik. vermeden once yikiyorum cekirdegini cikariyorum 4e bolup tekrar ufak bi sudan gecirip veriyorum ben siz de oyle yapabilirsiniz

Teşekkür ederim arkadaşlar