Yonca Petguard Multivitamin Plus

KaiDylan

merhaba arkadaşlar. kedimin idrar yollarında enfeksiyon var şuan tedavi oluyor. ek olarak ben vitamin de vermek istiyorum. konuda adını verdiğim yonca adlı firmanın petguard multivitamin plus ürününü aldım. ama kedim için iyi midir kaliteli midir bilmiyorum. içeriğini koyacağım kullanan var mı ya da içeriğinin iyi kötü olup olmadığını bilen ?

2 CEVAP

Ayseenur10

Markayı hiç duymadım ama ek bir şey kullanmak istiyorsanız C vitamini idrar yolları için daha iyi. Kotervin, Vet expert markalarının yine idrar yolu için ürünlerini kullanabilirsiniz.

Bu vitamin için hekiminize danışın bence çünkü fazla fosfor magnezyum gibi mineraller de kum oluşumuna sebebiyet verebiliyor

Kotervin değil marka adı . Markanın adı vedavet ve ürünü kotervin. Kullananlar memnundu bu üründen ek olarak.

Bence de bu vitamini almayın daha iyi ürünler alabilirsiniz