Nolur Yardım Edin

Kedim dünden beri biraz halsiz dün hep yattı erkek ve 7 aylık çok korkuyorum ve kakasını da yapmamıs çişini yapmış korkmaya başladım hep yatiyor çok az hareket ediyo zeytinyağı icirdim kabızlık varsa sizde yardımcı olur musunuz endişeleniyorum lütfen yardım edin

3 CEVAP

Güncel

MERQ

Bunalmış da olabilir hasta da olabilir. Veterinere götürün. Buradan 0100011001'ler yollayarak kimse tedavi edemez. Geçmiş olsun.

DAMLAYMANAV

İştahsızlık da varsa veterinere götürün hemen. Eğer iştahsızsa ondan yapmamıştır. Yoksa kabız olmuştur. Bazen kabızlığı zeytinyağı tek başına çözemez