Kedim Tuvaletine Giriyor Kumunu Eseliyor Ve Miyavliyor Ve Normal Hayatta Da Miyavlamaya Başladı8Ayli

MuEzZabety

Kedim tuvaletine giriyor kumunu eseliyor ve eselerken miyavliyor normal hayatta da aynı şeyi yapıyor miyavliyor 8 aylık dişi ve tekir bir kedi 2 aylıkken sahiplendim ne yapmalıyım?

3 CEVAP

emreovec

Paşa aynı şeyleri yaptığında idrar enfeksiyonu olmuştu. Ama bir gözlemleyin. Genital bölgesinde idrar kalıyor mu ? Sağa sola idrar bulaşıyor mu poposundan ?

Diğer şıkta kum kabının pislenmesi. Kaç günde bir temizliyorsunuz? 2 günü aşıyorsa fazladır. 2 günde bir temizliyorsanız da hergün temizleyin bakalım geçecek mi ?

indovf

Bu doğal bir tavır. Hemen hepsi yapar. Tuvaletini yapmak için yer kazıyor bunu yaparken de kendince söyleniyor muhtemelen xondomd Kumu kirliyse hemen temizleyebilirsiniz ,haber veriyor olabilir onu. Eğer normal halıyı falan da eşelemeye çalışırsa bu oraya sinen bir kokuyu sevmediğini ve temizlemeye çalıştığını gösterir

MuEzZabety

Merhaba her gün temizliyorum en kısa sürede veterinere götüreceğim teşekkür ederim 🙏🏻💙