Son Zamanlarda Kedi Filesi Alan Var Mı?

Tatliskedim

Pencerelere file takacağım ancak nalburdan mı alayım internetten mi karar veremedim? Siz nereden aldınız, fiyatları nasıldı ve hangi fileden aldınız? Cevaplarsanız sevineceğim teşekkürler.

3 CEVAP

gurkanguller

kedilerin yatması için olan filelerdenmi bahsediyorsunuz hamak gibi olandan eğer ondansa evet internetten aldım 70 tl

Tatliskedim

hayır pencerelere güvenlik amaçlı takılan fileden bahsediyorum

Simurg1queen

Pencere ve balkon kapılarında sineklik var ancak onlara da tırnak geçiriyor 😸