Kedım Vegan Oldu

suledoruk

Arkadaslar kedim inanilmaz bi sekilde marul delisi vermedigimiz zaman saldiriyor agliyor cok seviyor marulu. Tavsan gibi marul yiyor bir iki isirik da degil yani :) bunun bir zarari var midir peynir salam versek asla yemicek bir kedi kendisi. Kedi mamasi disinda bir sey yemiyor ama marula deli oluyor marul zararli bitkiler arasinda mi biliyor musunuz? Baska kedi gorunumlu tavsani olan var mi bu gibi bir sey yasayan var mi

12 CEVAP

emreovec

Benim kedi de sizinkinin tam tersi sağlıksız olanı. Cips görünce deliriyor. Vermiyorum tabi ama deli oluyor.

:)) bu kediler bi acayip ya benim sahiplendirdiğim bir kedi deli gibi domates yerdi. Petlebiden alışveriş yaptığımda gönderdikleri zararlı yiyecekler bilgilendirmesinde yazmıyor marul diye Ama yine de bi google a sorun

MERQ

Olmaz. Roka da sever çoğu kedi. Genelde dişiler daha çok seviyor, erkekler pek oralı değiller. Benim dişilerden biri yarım demet rokayı tek başına yemişti. Salata yaptığım zamanlar hemen anlar ve deli gibi miyavlar. Temiz ve sirkeli suda yıkanmış olsun!

Minikoo

Hahaha tipe bak ya :)) bir sıkıntı olmaz bende yedirmeye çalıştım geçenlerde bizimkine ama oralı olmadı hakkını kedi çiminden yana kullanıyor:)

suledoruk

Tesekkur ederim cevaplariniz icinnn :) gercekten ya yemesi gerekeni yemezler hep olmadik seyleri yiyorlar😁

Renklipati

Benim de arkadaşımın kedisi 7 yaşında ve kuru mama birde marul yiyor bunca zaman da yemiş bir sorun olmamış yeşillik seviyor demekki :)

mihriii

ldmşsmdod çok tatlı yaa benimki de seviyor marulu

burcuadali

benim çocuğum gibi olan bir kedi daha benimki de bayılıyor :D bir sıkıntı olacağını sanmıyorum en azından biz yaşamadık hiç

alabalik32

Benimki de haşlanmış veya patlamış mısır deli oluyor. Ama vermiyorum.

Patili_1

Benim kedim de karalahana mancari çok seviyor saplarından hep vermemizi istiyor😂cipse de deli oluyor bizimkisi her şey yiyenden köpeğim de öyle ne bulurlarsa yiyorlar 😂😂

ayseguledaa

Bu konuya biz de karnabaharla katılıyoruz. Her şeye burun kıvırıp arkasına bakmadan kaçtığı için öyle yapacağını düşünerek uzattığımda bayılarak yedi. Arada haşladıkça biraz veriyorum. Çok enteresanlar, hiç beklenmedik şeyler yapabiliyorlar.😅

emreovec

Benim kedi de sizinkinin tam tersi sağlıksız olanı. Cips görünce deliriyor. Vermiyorum tabi ama deli oluyor.