Kısırlaştırma Sonrası Yara Kabuğu Kalktı

Mamos1

Herkese merhaba erkek kedimi 14 gün önce kısırlaştırdım. Her şey çok iyiydi yemesi, uykusu,keyfi, yarası. Ama 3 gün önce yarasını çok yaladığını farkettim. Yara kabuğunu kaldırmış veterinere söyledim ilk defa bu kadar zaman sonra yara kabuğunu kaldıran bi çocuk görüyorum dedi. Bir krem önerdi onu sürüyorum başlığını da taktım. Ama 2 gündür hiç keyfi yok bugün daha kötü sürekli uyuyor ve keyifsiz hissediyorum. Ne olmuş olabilir ne yapabilirim onu mutlu etmek için bunu yaşayan var mı daha önce. Birde testisleri de daha sertleşti kabuklaştı sanki sizin kedinizede böyle oldu mu ? Teşekkür ederim şimdiden.

5 CEVAP

DAMLAYMANAV

Bizde böyle bir sorun hiç olmadı. Veteriner gördü mü yoksa sadece öneride mi bulundu? Eğer görmediyse götürmenizi tavsiye ederim. Enfeksiyon olmuş olabilir. İlerlemesi sorun yaratır.

Mamos1

Keyifsiz hissediyor olacaktı pardon

Mamos1

Görmedi haftasonu olduğu için fotoğraf attım sadece ama yarın götüreceğim sanırım. Halsiz ama iştahı yerinde allahtan Çok teşekkür ederim cevabınız için

Uzmbey

ameliyat sonrası giysisi giydirin hem yara yerini yalayamaz hem rahat hareket eder. Ben öyle yaptım linki veriyorum isterseniz bakın..
https://urun.***.com/kedi-elbiseleri/stylie-kedi-ameliyat-sonrasi-giysisi-desenrenkebat-secenekli-P411465582

Uzmbey

ameliyat sonrası giysisi giydirin hem yara yerini yalayamaz hem rahat hareket eder. Ben öyle yaptım linki veriyorum isterseniz bakın..
https://urun.***.com/kedi-elbiseleri/stylie-kedi-ameliyat-sonrasi-giysisi-desenrenkebat-secenekli-P411465582