Proplan Mı Advance Mi?

sevvalarik44

8.5 aylık erkek scottish fold kısır kedim için Proplan somonlu kısır kedi maması ya da Advance kısır kedi mamalarından birini almayı düşünüyorum hangisi daha iyi veya hangi mamalar bunlardan daha iyi?

7 CEVAP

Soru proplan mi advance mi gelen cevap ........ mamalar daha iyi onlari al bu cevaplari gormekten sıkıldım artik. Icerigi cok iyi diye brit care aldim 2 kedim de resmen mahvoldu. Ishal mi dersin gaz mi dersin karın agrisi mi dersin. Her mama her kediye iyi gelmiyor iste hala ayni zirvalik dolaniyor ortalikta gordukce cidden sinirleniyorum. Bende proplan mi advsnce mi arasinda kaldim hatta advance almayi düşünüyordum vetimize sordum ikisi de iyi ama ben proplan tavsiye ederim diyince daha once de kitten versiyonunu kullanmistim herhangi bi sorun yasamadim riske de atmiyim diye proplan kısır aldım

Ixterene

Pro plan

losive

Naturea, Acana, N&D, Brit Care bunlardan daha iyi mamalardır

chromatica

advance çok iyi, yaklaşık 4 ay advance kullanıyorum ve çok memnunum. kullandığımdan beri kedimin tüyleri çok yumuşak ve parlak kesinlikle öneririm

Minikmuezza

Advance daha iyi

Zeeelis

advance somonlu kısırlaştırılmış kullandım tüy sağlığına iyi geldi gerçekten proplan hakkında bir fikrim yok açıkçası ama advance güzel bir mama bence

alabalik32

Proplan