Pacifica Vs. Bountiful Catch

Beyzaduman

İyi akşamlar, acana mama kullananlara bu sorum. Genellikle hangi türünü tercih ediyorsunuz?

3 CEVAP

MERQ

Acana'nın normal serisinden şaşmayın! Wild Prairie (ABD'de Meadowlands diye satılıyor), Grasslands, Pacifica (Wild Atlantic diye satılıyor), Ranchlands yeni seride olmayabilir emin değilim (6-7 sene önce kullanıyordum ağır kokusu hala burnumdadır) araştıracağım! Bu firma Champion Petfoods ABD'de üretim yapmaya başladığı zamanlar bozulmaya başladı. Artık hangi akıllı Coni bu fikri verdiyse! Alt segmentin de altını çıkararak ABD'li çöp mama firmalarına benzemeye başladılar! İçeriklerimiz hala Kanada'dan diyorlar tabii! Kanada'da üretsene o zaman? Bu firmalara akıl sır ermez!

Kitten olan belki mama boyutu için alınabilir ama diğerlerine bulaşmayın. Taze et oranları daha düşük, Orijen'in tam zıttılar. Taze et oranı 1/3'dür. Acana 1/2, Orijen 2/3'dür. Üstüne de tahıl var! Lanet olsun diyorum başka da bir şey demiyorum.

Renklipati

Benim yavru olduğu için şuan firs fesat kullanıyorum,ben genellikle balıklı mama tercih ediyorum tüy konusunda daha iyi

Ben bountiful kullanıyorum az tahıllı olduğu için ama pasifica daha güzel