Yardım

Ardfrt

merhaba, evde 8 aylık bir kedim var ikinci bir kedi sahiplenmek istiyorum sahipleneceğim kedi 1,5 aylık dışardan gelen yavrudan evde baktığım kediye hastalık geçermi? sizce

2 CEVAP

Renklipati

Almadan evvel veterinere bir kontrol yaptırın, parazit aşısı sanırım omaz daha ufak yinede muayene olursa daha sağlıklı olur çünkü bilmiyorsunuz hastamı değilmi çünkü bulaşıcı hastalığı da olabilir

Ardfrt

Kedi veterinerimde sokaktaki büyük kediler göz kapağının altına tırnak atmış yırtılmış ameliyat oldu