Yeğenim Uyurken

Feyyaz

Benim 6 yaşında bir yegenim var ne zman uyusa benim köpeğim onu uyurken izliyor ve uyandrmaya calisiyr odasına kadar giriyr üstüne yatiyr uyurken onu izliyor acaba sebebi nedir

2 CEVAP

Bilgim yok fakat belkide yiğeninizi çok seviyordur ve ona kötü bir şey olduğunu düşünüyordur. O yüzden onu uyandırmaya çalışıyordur.

puglife

Köpeğiniz onu çok sevdiği için oynamak istiyordur muhtemelen. Eğer uyandırmasını istemiyorsanız yeğeninizin uyuduğu zamanlarda köpeği o taraftan uzak tutmaya çalışın. Odanın kapısını kapalı tutun ve köpeği siz oyalayın elinizden geldiğince.