Yavru Kedi İshal ?

efruzg

Kedim sabah tuvaletini yaparken zorlandı ama ishaldi ? Düzelmezse onun icin ne verebilirim? . Her tuvalette zorlanması neden olabilir? Bilenler cvplarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler

8 CEVAP

patili

kaç aylık? bir çay kaşıgı kadar haşlanmış patates ezip verebilirsiniz eğer 2 aylıkdan büyükse. veya haşlanmış bir çay kaşıgı balkabağı verebilirsiniz. hemen keser. balkanagı haşlanmış halde konserva olarak da satılıyor marketlerde.

patili

zaten zorls yediriyorum ben de. püre yapıp nokta kadar agzına sürerek veriyorum damagına

Benim yavrumda 20 günlük olana kadar ishaldi, parazit aşısı küçük diye yapılmamıştı. Vet, dışkısında solucan görmediysen sıkıntı yok dedi.
Kedi sütü tozu kullanıyosan sürekli yeni mama hazırlıyor musun? Yapılan mamayı ilk yarım saat içinde içmesi gerekiyor. Eğer mama ekşirse o da ishal yapıyor olabilir.

pongul

iç parazit uygulaması yapılmış mıydı?

efruzg

Yok daha küçük diye yapılmamıştı . Bidaha yaparsa bakıcam haşlanmış patates sevmiyor ki zorla yediririm devam ederse

lesibon

Eğer tuvaletini yaparken miyavlıyor ise ACİL veterinere götürün .

efruzg

Ne olabilir ki

Minnak53

Parazit veya bakteri olabilir vete götürün geçmiş olsun