Yavru Kedim Kakasını Yapmıyor

semayzgnn

Eve alalı 1 hafta oldu ilk gün kakasını yaptı bi daha yapmadı ne yapmam gerekiyor karnında şişlik yok şuanda

11 CEVAP

semayzgnn

Sonunda yaptı kakasını çok mutluyumm

2 gün yapmaması bile çok büyük sorun acil vet e gitmelisiniz

Yavrudan kastiniz ne kadarlik yani? Bence hemen bi veterinere götürün normal degil cunku arkadasimin balkonuna kedi yavrulayip yavrusunu birakip gitmis. Arkadasimda veterinerden aldigi sut tozuyla beslemis ama bagirsaklari kaldiramamis galiba kedi ölmüştü

Kaç aylık kediniz?

semayzgnn

Sokakta terkesilmis olarak buldum profildeki gibi şuan kaç aylık olduğunu bilmiyorum

mihriii

1 aylık falan gibi sanki belki kendisi yapamıyordur poposuna ıslak pamukla masaj yapıyor musunuz

semayzgnn

Yapıyorum ama sadece bi kere yaptı

mihriii

süt tozunu çok sulandırıyor olabilirsiniz belki ama yine de bir hafta çok uzun bir süre veterinere gitmeniz gerek

mihriii

karnına masaj yapın bir de bol bol

Birazcık zeytinyağı içirin.
Küçükken o sorunu bizde yaşamıştık veterineri aradığımda o tavsiye etmişti, sonuçta almıştım.
İnşallah sizede faydası olur.

semayzgnn

Teşekkür ederim bende zeytinyağı içirdim işe yaradı şuan gayet iyi