Nd Mi Hills Mi?

miupiu

içerik olarak hangisi daha iyi?

10 CEVAP

tugbaakalem

ND nin içeriği gerçekten güzel ama ben ND nin gereksiz abartıldıldigini düşünüyorum çok şikayet var, ben hills kullaniyorum kedime ve çok memnunum içerik olarak elbette ND den zayıf ama şikayet daha az

Monserzk

Nd için çok şikayet var bende kullandım fakat kedime alerji yaptı bıraktık

Tabikiii nd. Hillsin içeriği çok kötü sadece adı ünlü

Duygutum

Kesinlikle N&D kedimde köpeğim de N&D yiyerek büyüdüler.. şuanda ekonomik mamaya geçerek kaliteyi biraz düşürdük fakat temeli sağlam attığımız için gayet sağlıklılar. Kedim 2, köpeğim 5 yaşında.

MERQ

E Hiçbiri.

haticeseven

nd mama. hills çoğu hayvanda ishale neden olmus.

haticeseven

@Duygutum hangi mamayı kullanıyorsnuz?

CatLulu

ben de hills ten nd mamaya geçtim yavru kedim için içerik olarak zaten nd daha iyi ama kedim nd morino balıklının tadına ve kokusuna bayıldı biraz ağır kokusu ama maması önünde olmasına rağmen mama poşetine saldırıyor

CatLulu

ben de hills ten nd mamaya geçtim yavru kedim için içerik olarak zaten nd daha iyi ama kedim nd morino balıklının tadına ve kokusuna bayıldı biraz ağır kokusu ama maması önünde olmasına rağmen mama poşetine saldırıyor

Simurg1queen

Bu mama olayını bende çok araştırdım 3 aylık ile 7 aylık arası hills tuna kullandık hiç ama hiç tüy sorunumuz olmadı ancak 4.ayında kuru mamasından bıktı yemek istemedi zar zor 4.ayını doldurup başka pro Choice kuru mamaya geçtim ancak yanına N&d ıslak mamasını tercih ettim kusura bakmayın belki uzun yazdım ama N&d içeriği gerçekten çok hoşuma gitti ama fiyat yüksek bu yüzden ıslak maması da tüylerinin parlaklığını ve tüy kontrolünü sağlamam da destek oldu