Dış Parazit Damlası Tavisye

schembri2

Merhaba,
Online platformlardan alabileceğim,yan etkisi olmayan ( bir kaç yorumda tüy dökülmesi yaptı yazanlar var) kullanıp memnun olduğunuz markalar nelerdir? Sadece damla için vete gitmek zor oluyor,evde kendimiz uygulayalım.teşekkürler.

3 CEVAP

Duygutum

Eğer imkanınız varsa Bayerin Seresto pire tasması var. Sadece veterinerlerde satılıyor. 8 ay koruyor zaten kışın da pek parazit olmuyor.. Yani bir yıl rahat edersiniz. Biz damla kullanmıyoruz evimiz bahçeli ve dışarda çok fazla kedi var sürekli pirelenmeye karşı bu çözümü bulduk. Köpeğimi de keneden kurtardı hiç bir damla bu tasma kadar etkili olmadı.. 3 yıldır kullanıyoruz. Hiç sorun yaşamadık. Hatta kulubede köpeğime yatan kedilerin bile piresi yok. Biraz fiyatı pahalı geliyor ama her ay damlayı hesaplayınca daha uygun oluyor sadece biranda fazla para vermek kafa karıştırıyor. Bir kaç veterinere sorup fiyat araştırın ya da pazarlık yapın. Onun dışında biberiye yağı ve otu da pirenin gelmesini engeller var olanı yok etmez ama temiz ortamdan pireyi uzaklaştırır. İnternette satılan damlalar hiç etkili değil paranız boşa gider.

Patili_1

Veterineriniz hangisini kullaniyorsa veterinerinizden alabilirsiniz ayrıca ben yinede söyleyeyim ben fibrivet kullaniyorum ve kokusu biraz daha güzel diyetlerine göre kedim de en azından güzel kokuyor öneririm 😊🤗🤗

Patili_1

Fibrovet yazacaktım