Kedimin Kusması Durmuyor

Aysen61

Arkadaşlar kedim yabancı hiçbir şey yemedi en son mama yemesinden sonra durmadan kusmaya başladı yarık saat aralıksız kustu artık kusmaktan ağlayacak hale geldi ilk başta mama kusuyordu ama sonra bembeyaz köpük kusmaya başladı önceden hazımsızlık sorunu vardı bu yüzden veterinere götürmüştük ilaç falan hafifledi acaba gene başa mı sardı çok endişelendim

9 CEVAP

tyguler

Hemen veterinere gidin buradan ne olduğunu bilemeyiz umarım hemrn iyileşir

Aysen61

Şuan gayet şükürler olsun sanırım gece biz uyurken evdeki çiçekleri yemiş midesine iyi gelmedi heralde

halisms

nasıl kusuyor tam olarak beyaz ve köpüklü bir tüküruk gibiyse onlar ağızda biriken tükürüklermiş kediler diş dökme sürecinde ağızında tükürük birikebiliyor umarım yardımcı olabilmişimdir

Aysen61

Arkadaşlar şuan aşırı derecede de ateşi var hasta mı oldu acaba yoksa kusmadan kaynaklı mıdır

pablopicasso

İlk iş vete gidin ciddi olabilir. Vakit kaybetmeyin🙏🙏

zba7

Nasıl oldu kedinizin durumu?Gün içerisinde tekrarlayan kusmalarda mutlaka veteriner hekime danışmalısınız.

Simurg1queen

Kedilerin biliyorsunuz ki ara sıra kusması gerekiyor tüy yumaklarından dolayı aynı sorunu büyüme evresinde yaşadım kedi çimi aldım kusmasına yardımcı oluyor ve bağırsaklarına da iyi geliyor ara sıra yoğurt yediriyorum haşlanmış yumurtanın beyazını veriyorum bu da midesini rahatlatıyor artık sadece kedi çimi yedikten sonra kusuyor onun dışında hiç kusması olmuyor en yakın zamanda sağlığına kavuşur umarım

baranertaga

Biz de o yüzden evde canlı çiçek büyütmüyoruz yapay olanları da ulaşamayacağı yerlere koyduk gerçekten dikkat edilmesi lazım.

Yaklaşık bir ay önce bu durum benim de başıma geldi. Kedim 1 saat boyunca 5dk aralar ile kusuyordu sonrasında düzeldi ancak ertesi gün bu durum yeniden başladı. Veterinere götürdüğümde hemen test yapmak istemediler. Öncesinde iki antibiyotik iğne oldu ve çok şükür şimdi iyi ancak deniz mahsulleri yediğinde bu durum tekrar ediyor. Belki sizin kendinizde de bu tarz alerjik bir durum olabilir ya da siz far etmeden yağlı bir şeyler yemiş olabilir.