Nolur Yardımcı Olun!

Kedim 7 aylık ve erkek iki gündür yemiyor içmiyor kakasını yapmıyor çişini yapıyor halsiz de değil oynuyor bizimle sırıngayla dün şu verdim çorba verdim bir saat sonra kustu ama ne kustu bilmiyorum tüy yumağı da olabilir yediği yemekde olabilir zeytinyağı da icirdim yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım başınıza böyle bir şey geldi mi yarına kadar böyle devam ederse veterinere götürucem nolur yardım edin ne yapmam lazım

2 CEVAP

emreovec

İki gün yemek yememesi ve su içmemesi bile veterinere götürmek için yeter. Bence hiç vakit kaybetmeyin burada ve veterinere götürün.

haticeseven

kızgınlık dönemine girmiş olabilir