Purina Friskies

daisylaine

Merhaba kedime mama tercih ederken güvenilir ve başarılı bir mama olması için dünya genelinde ünlü ve yıllardır piyasada olan markaları tercih ediyorum.Normalde ONE marka mamayı alıyordum ama kira ücreti arttığı için artık alamayacağım.Onun yerine güvendiğim bir firma olan purinanın friskies mamasını almayı düşünüyorum.Sizcr alayım mı?Dediğim gibi ourşns gibi yıllardır piyasada olan bilgili ve deneyimli markaları tercih ediyorum

11 CEVAP

Beyzaduman

Merhabalar, maalesef market mamaları içerik olarak kötü.
Uygun fiyatlı, içeriği daha iyi mamaları araştırmalısınız bence

dilanuzn

Bonacibo alabilirsiniz tavsiye ederim ben de kullandım. Hatta bugün sipariş ettim yenisini. Çok iyi bir mama değil elbet ama bütçesi düşük olanlar için tercih edilebilir bir mama

dilanuzn

Reflex Plus denediniz mi? O da alınabilir bir mama bütçenize göre. Hiç olmadı Friskies alabilirsiniz yani tamam çok iyi bir mama değil ama herkesin bütçesi aynı değil sonuçta. Friskies alırsınız bir süre. Paranız olunca daha iyi bir mama alırsınız sorun olacağını sanmıyorum

dilanuzn

Mystic içerik olarak fiyatına göre süper gözüküyor fakat içeriğinin o olduğuna inanmıyorum. Yalan içerik olduğuna inanıyorum. O içeriği o fiyata satmaları imkansız normal şartlarda.

daisylaine

Uygun fiyata ve içeriği iyi olan diye geçen mamalar ya yeni firma ya sadece Türkiye'de kullanılıyor ama.Bu mamalarda deneyimsiz oluyor .Bende bilemedim ki

daisylaine

Peki ne alabiliri önerisi olan var mı(büyük paket mama almıyorum)

daisylaine

BonaCibo mamayı yememişti.Normalde purina güvendiğim bir marka dünya genelindeki en büyük deneyimli ve eski firmalardan nede olsa

daisylaine

Reflex plus denemedim.Şuana kadar sadece one ve bonacibo markayı denedim.Birde MyStic mama varmış o güzel mi peki?

tyguler

Friskies almayın bize birisi önerdi diye almıstık (o zaman cahilliğime gelmişti) yavruyken o mamayı yedi keşke yemeseydi tüylerinın yapısına kadar etkiliyor bir sağlık sorunu yaşamadık ama tüy sağlığı kötü benim kedimin ve yavruyken uzun süre yediği friskes den olduğunu düşünüyoruz.

Gecenlerde mama sipariş ettik mamamız yetmedi diye mecbur friskies almiştım onu da kustu birkaç gün kustu mamadan tiksiniyordu yaşamak için yedi resmen almayın gerek yok iyi değil o mama

Ixterene

Ben animonda ve felix kullanıyorum sizde alabilirsiniz

simbakedi

golosi olabilir