Kısırlaştırma Ücreti

qkubra

Kedim erkek 8 aylık kısırlaştıracağız ama iki tane veterinere sorduk biri 650 tl biri de 630 tl ücret istedi. Siz ne kadara yaptırdınız acaba

16 CEVAP

ece5kedi

İzmirdeyim, checkup + dişi kısırlaştırma + mikroçip + iç dış parazit uygulaması 1500 verdim. Gaz anestezi tavsiye ederim. Dolma gibi diktiler dikiş aldırmaya gitmedik, yandan değil tam göbüşünün ortasından yapıldı operasyon ve orasındaki tüyler tıraş edildi sadece. Hazır anestezi alıyorken mikroçip taktırın, 2022ye kadar taktırılması gerekiyor her sahipli hayvana. Şimdiden geçmiş olsun 🙏🏻