Kısırlaştırma Ücreti

qkubra

Kedim erkek 8 aylık kısırlaştıracağız ama iki tane veterinere sorduk biri 650 tl biri de 630 tl ücret istedi. Siz ne kadara yaptırdınız acaba

16 CEVAP

Şehre göre değişiyor. İstanbul da gazlı anestezi ile yaptırdım 900 lira tuttu benimki. 2 gün de orada bıraktım

Mert2021

bizim veterinere sorduğumuzda 350 400 demişti

300 e yaptırdık

Elliiiis

Valla veterinerden veterinere değişir bu. Şehrinizde belediye veterinerine güveniyorsanız ve yapıyorsa gidin orada ücretsiz bir şekilde yaptırın. Ben İzmir’de öyle yaptırdım. Kedim canavar gibi. Nazarlardan korunsun harika her şeyi.

Elliiiis

Ve geçtiğimiz Cuma kısırlaştırıldı.

Meloi

İzmir’de 470 tl ye yaptıracağız.(Yarın)

Catloves3

Bizim veteriner dişi kedilere 700 erkeklere 500 demişti

alabalik32

Erkek kedimi Ankarada 1 Nisanda kan tahlili ile birlikte 675 TL ye yaptırdım.

aycylmz

Kan tahlili ve kısırlaştırmayı 500 liraya yaptırdım Ankarada, bir gece de klinikte kaldı.

deniznergis

istanbul maltepe 750 tl erkek kedi sabah bıraktık saat 15 de geri aldık .oy kıyamam onun o narkozlu haline halen gözümün önünde :)

nlonur

İzmirde 550 lira istemişlerdi dişi için

abyso_os

Fatih hayvan hastanesinde yaptıran vardı uygun diyorlardı bi sorun istiyosanız

dilek78y90

hatayda erkek kedime 400 tl ye yaptırdım

edosh

Ankara gaz anestezi dişi 900
Erkek 700-800 arası
Tahliller hariç.
Kısırlaştırma öncesi corona testi, röntgen, ekg, tam biyokimya kan, hemogram değerlerine bakılıyor. Bunlar 400-700 daha etkiliyor. @qkubra

Patili_1

Oha mı diyim ne diyim bilemedim birde erkek Füsun bizim dişi kedimiz 400 civarıydı yani...