Kesi Genel Konular

aysenr145

2.5 aylık kedim aldığımız kedi yatağında asla yatmıyor ya masada ya koltukta yanımızda yatıyor ilerde alışırmı yoksa herkes için mi böyle acaba :)?

4 CEVAP

tyguler

Kedimin yatağı var ama hiç yatmıyor. Onun yerine sepetleri, kitaplık raflarını tercih ediyor. Kendi box unu da tercih ediyor.

emreovec

Yani şunu diyebilirim mesela kedimin yatağı var ama o gidip laptop çantamda uyumayı tercih ediyor.

dilanuzn

Kediler biraz özgür canlılardır. Nerede istiyorlarsa orada uyurlar. Dünyanın en pahalı evini de alsanız, eğer istemiyorsa yatmaz orada :D

Zeeelis

Şunu net olarak söyleyebilirim hem gördüğüme hem duyduğuma 10 kediden anca 2si falan kendi yatağında uyuyor :D Bu canlılar gerçekten özgür ve kafasına göre takılıyolar. Ama şu cama asılan yataklardan aldığımdan beri çok seviyor günün yarısını onun üstünde geçiriyor diyebilirim gece de oraya çıkıp yatıyor ama gündüz ben evdeysem bulunduğum odada özellikle de çalışma masamda şekerleme yapmayı seviyor. Yani çok takılma kedilerin %90ını böyle ama cama asılan kedi yatağı deneyebilirsin.