Uygun Fiyatlı En İyi Mamayı Seçiyoruz

daisylaine

Anket

BonaCibo-Felicia
(12 oy)
Reflex
(6 oy)
MyStic
(21 oy)
Toplam (39 oy)

Durum ortada.Çoğu kişi kedisine acana, orijen,nd alamıyor.Bu durumda uygun fiyatlı mamalara yöneliyoruz.En iyi uygun fiyatlı mamayı seçelim.(kendi fikirlerimi alta yazacağım)

Felicia-BonaCibo

BonaCibo uzun vadede kullanan 2-3 kişide kanlı idrar şikayetleri gördüm.Kısa süreli kullananlar dışkı tüy vs iyi olduğunu söylüyor

Felicia uzun vadede kullanan birinde kanlı idrar sorunu gördüm.Kısa süre kullananlar dışkı kilo durumunun iyi olduğunu söylüyor

Mystic ishal(yumuşak dışkı) şikayetleri gördüm ama yeni üretilen mamalarda bu sorun kalkmış gibi duruyor.

Reflex fazla tüy dökümü şikayetleri gördüm tam tersini söyleyen de var.

16 CEVAP

phariana

Aynı firma hammadeleride aynı.Sadece dönemsel olarak bazen farklı yerlerden temin ediliyor ürünler.