Nd Mama

Sanatilla

Merhaba, 2 aylık yavru kedim için "N&D Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Tahılsız Yetişkin Kedi Mamas" almayı düşünüyorum veya bu ürün kaç kg'dan itibaren verilir?

4 CEVAP

phariana

2 aylık kedi yetişkin kedi maması yiyemez taneleri büyük gelir

miyathecatt

kilosuna göre değil aya göre verilir 12. aydan itibaren

CatLulu

kilo değil yaşla ilgili o taneleri büyük gelir yavru morino balıklı kullanıyoruz biz çok memnunum tavsiye ederim

Esnzn

kedinizin dişleri kırılır, çene yapısı bozulur ya da çiğnemeden yutar ve sindirim sistemi pert olur. 2 aylık kediye neden yetişkin maması veriyorsunuz? küçük taneli yavru kedi maması verin lütfen yazık hayvana. Acana first feast ya da nd kitten.