Kedi Yatağı !

lesibon

İkea da bulunan kedi yataklarının fiyatı ne kadar bilen var mı ?

14 CEVAP

Elviss

fiyatı bilmiyorum ama kedi yatağı aldığınız diye illa orada yatar diye bir şey yok kediler için eviniz her yeri potansiyel bir yataktır :D

BlindCat

Benim yatağımı zaten kendi yatağı gibi sahiplendi benimkisi ben kendime yeni yatak alsam daha mutlu olur :)

Zeynooo

Bence kedinize özen göstermeniz oldukça güzel bir hareket . Umarım yatağında uyur . Uyumazsa üzülmeyin o kendini rahat bulduğu her yere kıvrılır.

lesibon

efruzg teşekkürler . Arkadaşlar cevaplarınız için teşekkür ederim.

PERIveLIDYA

efruzg link için teşekkürler. Lesibon sana da teşekkürler bu soruyu sorman iyi oldu :)

efruzg

Rica ederim:)

lesibon

Evet , zaten benim kedim her yerde yatıyor . Ama kendi yatağı olsun diye . Kendine özgü bir yeri olsun diye , ben zaten illa orada yatacak diye bir şey demedim .

PERIveLIDYA

Fiyatlarını bilmiyorum ama Ikea da satıldığını öğrenmem iyi oldu. İnternette gördüğüm fotoğraflara bakıp millet bunları nereden buluyor diyordum, artık demem. Ayrıca kedilerin burada yatacaklarını düşünüyorum. Gayet rahat duruyorlar.

lesibon

Aynen ben de yatacağını düşünüyorum pikesini ve yastığını yorganını kendileri veriyorlar .

lesibon

Zeynooo sana katılıyorum . Ben sadece kedimin kendine ait bir yeri olsun diye yatmaması nemli değil .=)

Ben IKEA dan daha geçen gün aldım 100TL hatta Bursa daki IKEA da son 3 adet kalmıştı ve self servis yerindeydi reyonu

onurtemiz

Ben 90 tl'ye aldım ve benimki yatıyor yatağında. Siz de kedi otlu spreyler ile kedinizi yatağa alıştırabilirsiniz. Ama onun yatağı benimki ile yan yana sanki elimin altındaymış gibi bu yüzden çekinmeden ilk günden yattı ve sprey falan kullanmadım. Zaten uysal ve zararsız bir yavrum var çok şükür ben onun patronuyum öyle alıştırdım. Ha bu arada yatağı alırsanız altında biraz kalın bir el havlusu yerleştirin çünkü sert kalıyor yatakiçi yatmak istemeyebilir

Esref0335

Kedi yatağının fiyatı değilde kedinizin aldığınız yatakta yatıp yatmayacağı problem yastık minder yumuşaksı yerleri kafasına göre yatak olarak seçer köpek bakıyor olsanız size ayak uydurmasını sağlayabilirsiniz ama kedi bakıyorsanız ona ayak uydurmalısınız