Hangi Kum

Tirsikcat

Hangi kedi kumunu önerirsiniz?

8 CEVAP

Misisimi

Lindo Cat kokusuz kullanıyorum, çok memnunum. Dolap uygulamasındaki petshop’tan aldım uygun fiyata(satıcı ismi: @patishopping)

Kokulu kumlardan uzak durmanızı öneririm.

Renklipati

Lindo Cat kullanıyorum koku hapsetme güzel topaklaşması güzel yanı kısaca memnun kaldığım kum tavsiye ederim

alabalik32

Vancat aktif karbonlu

tyguler

MırMır Aktif Karbonlu biz memnunuz

emreovec

Pisipisi diye bir kumu var. Geçen onu denedik. İri taneli olanı. Başarılı sayılır o da.

İlk boşluğuma geldi ince taneli olanlara koyduğum kadar koydum. Meğer fazla koymak lazımmış olağandan topaklanması için.

Tozsuz olması sebebi ile pumcat. 0 toz

dezgicavus

Lindocat pudralı memnunum. Kokusuz gibi paketi açınca sadece idrarlı yerde pudra kokusu oluyor biraz. Kargo ödemek yerine quik aldım burdan, sabunlu ama sabun kokusu çok yoğun ve lindocat e göre daha tozlu. Sabun kokusu beni çok rahatsız etti, 2 gün ara ara balkonda havalandırdım kokusu azalsın diye. Ayrıca patisinde daha çok kaldı.

MERQ

Ne marka kum kullanırsanız kullanın, beyaz bentonit olsun (gri bentonitlere ve beyaz diye satılıp grili harman kumlara dikkat edin), her türlü kokulu, pudralı kumlardan uzak durun, her kum tozutur (yüzde 99 tozsuz) ibareleri pazarlama taktiğidir, yok işte aktif karbonlu, plank sabitli kumlardan uzak durun! Aktif karbon denen şey kömür tozudur! Kumlarınızı da tazelerken havalandırın, tozutun efem.