Diş Çıkartma

Kurta057

ERKEK KEDİ 8 AYLIK OYUN OYNARKEN ELİMİ ISIRIYOR ACABA DİŞLERİ ÇIKTIĞI İÇİN Mİ VEYA OYUN AMAÇLIMI ISIRIYOR ACABA BU HUYU BÜYÜDÜĞÜ ZAMAN GEÇER Mİ ACABA BENİM İÇİN SORUN DEĞİL SORMAK İSTEDİM

4 CEVAP

Digol

Eğer ısırırken canınızın acıdığına dair yüksek ses çıkarırsanız ve izin vermesseniz geçer. Onun haricinde ısırma eğer dişlerini ete geçirecek, kanatacak kadar değilse oyundur.

gulsundusmez

kısır değilse dönemi gelmiş demektir kızgınlık belirtisi. Üstünüzde başka kedi kokusu da varsa dışardan falan getirdiğiniz tetikler

Kurta057

Yok yok ısırmas değil oyun oynarken ısırıyor bide ben de kızdırıyorum biraz bende de hata var kızana da girdi zaten ondan büyük ihtimalle

Simurg1queen

Merhabalar kedimle oyun oynarken aynı şekilde dişleri ile tutuyor can yakmıyor ama sivri olduğu için bazen biraz çiziyor onun istemediği bir hareketi yapıyor olduğunuz için yada benimki gibi daha kötüsü elinizle oyun oynamaya alıştırdınız bu yüzden elinizi oyuncak olarak görüyor 😸😸😸
Çözüm olarak elinizle değil bir peruş oyuncak ile oynamanızı öneririm artık öyle yapıyoruz 😸dişleri çıktığı içinde rahatsız olabilir ıslak mamayı arttırırsanız sorun çözülecektir