Malt...

Kemalylmz

Merhaba, ilk başlarda vet plus malt kullanıyordum oğlum severek yiyordu ama dışkısında tüy göremiyordum.Zoovital malta geçtim bu seferde zorla yemeye başladı beni çok uğraştırıyor ama dışkısında da belirgin bir şekilde tüy görmeye başladım.Hangi malta devam etmeliyim ya da başka malt önerirmisiniz?

7 CEVAP

tyguler

Gimcat sevmeyen kedi sayısı çok azdır. Yeni bir marka biofeline onun maltını da çok seviyorlarmış bu aralar youtube da gördüm kedileri saldırıyordu malts o derece :)

suuususu

Ben malt kullanmıyorum hindistan cevizi yağı kullanıyorum mamasıma eritipe dökünce anlamıyor bile

ailur0phile

Bio pet active kullanıyorum ben. Fiyatida uygun kedimde seviyor.

simbakedi

gimcat malti t r e n d y o l dan takip ederseniz buyuk boyunu 50tlde yakalayabilirsiniz ben oyle aldim

Minigimmm

Zoovital iyidir. Onun multivitaminini kullanmiştik. Şuanda malt olarak vetriline markasini kullanıyoruz. Bende dişkisinda tuyleri gorebiliyorum etkili olduğunu duşunuyorum ve kedim kutusunu gorduğu an yemek için çıldırıyor. Yalnız vetriline sadece veteriner kliniklerine dağıtım yapıyor. Içerisinde taurinde var iyi bir urun olduğunu duşunuyorum

DAMLAYMANAV

Trixie peynirli maltı bizimki çok seviyor. Gimcat maltı zorla yiyordu. Trixie deneyebilirsiniz. Bir sorun yaşamadık.

Yuusuft

Gimcat kullanın yememesi imkansız