Kedimin Ağzı Kabuk Kabuk Oluyor

paryyaa

kedim patinin ağzı sürekli böyle kabuk kabuk oluyor bazen geçiyor sonra tekrar oluyor bir yerde okumuştum elma sirkesiyle temizlemenin iyi geleceği yazıyordu
aynı sorunla karşılaşan var mı ya da bir önerisi olan

7 CEVAP

mihriii

evet yarı su yarı sirke karıştırarak pamukla masaj yapın geçer plastik kap kullanıyor musunuz

Fermante herhangi bir ürünü kedi veya köpek üzerinde kullanımı sakıncalı arkadaşlar. Sirke ile silmeyin, ıslak bez veya pamukla lekeler gidiyorsa yeterli gelecektir.

mihriii

varken de sürün sirkeli suyla silerken pamuk kabukları da alıyor geçiyor öyle bizimkinin de geçmişti yine başladı

paryyaa

peki sirkeli suyu kabuklar geçince mi süreyim yoksa varken de süreyim mi

paryyaa

lekeler sildiğimizde geçmiyor kabuk bir zamandan sonra kendi atıyor sonra tekrarlıyor

mihriii

ıslak pamukla geçmez gibi ama ya

Tarcin016

Bence muayene ettirin.