Tuvalet

Ixterene

kedimin tuvalete girmesini istemiyorum ne yapmam gerekir?

7 CEVAP

Ixterene

bu pek mantıklı bir çözüm değil kedim kapının önünde miyavlsyıp duruyor kapıyı açsam ayrı dert açmasam ayrı dert..

Ixterene

@emreovec teşekkür ederim hayırlı ramazanlar (:

ailur0phile

Biz birlikte giriyoruz birlikte çıkıyoruz. Asla rahat vermiyor

Beyzaduman

Kapısını kapalı tutabilirsiniz.

emreovec

Bir şeye taktıklarında durum çok kolay olmuyor ama kapı önüne gittiğinde ilgisini başka yerde toplarsanız sürekli zaman içerisinde unutabilir.

tyguler

Bizim kedimiz girmesi yasak olan yerlerin kapı sesini duyduğ an dörtnala giriyor 😅
Tuvaletin kapısı hep kapalı duruyor bizde ama kapısı açık dursun diyorsanız tuvalete kedi uzaklastıcı spreylerden alıp sıkabilirsiniz

Ixterene

@tyguler sizede teşekkür ederim kapıyı kapalı tutarım o spreylerin alınmaması gerektiğini düşünüyorum ben (: