Hasta Hamile Kedi İle 10 Km Yol Gitmek

suuususu

Sokaktaki hasta bir hamile kediyi veteeinere götüreceğüm ama yol 10 km arabayla 20 dk gidiliyor.Hayvan hastanesi yani fakülteye gideceğim fiyatlar yarı yarıya ama çok uzak.Sizce oraya mı gideyim yoksa 600 m özel veteeinere mi?

4 CEVAP

tyguler

Bence tedavisini ödeyebilecekseniz özele gidin, ama ödeyemem diyorsanız fakülteye gitmeniz daha iyi olur

Bunun kararını siz verebilirsiniz biz değil ki. Yolu gidecek olan yahut ücreti ödeyecek olan sizsiniz. Ben olsam aracım varsa fakülteye giderdim. Sokakta stres olmuyor da arabada mı stres olacak kediler

baranertaga

İmkanınız varsa 600 m özel veterinere gidin.

simbakedi

arabada boxin icinde asiri stres olacagini dusunmuyorum acikcasi hastaligi ilerlerse daha buyuk zarar kedi icin eger karsilayamam derseniz boxin icinde hastaneye goturebilirsiniz. eger kedi huysuzlanirsa boxin ustunu de bi battaniye gibi bir seyle ortup daha guvende hissetmesini saglayabilirsiniz