Yaş Mama Önerisi

syuhel

Haftada 1 kere biraz yaş mama veriyorum. Su an proplan konservesi var o bitinfr badka mama alacagim çünkü proplana pek guvenim yok .onuda petshopcu onerdi diye babam almış . Neyse petshopta bulunabilecek bir yaş mama öneriniz var mi ? tavuklu olmayan yavru kediler icin

5 CEVAP

losive

Natureanın ton balığı ve karidesli, N&D Balık karides balkabaklı önerebilirim.

Beyzaduman

Merhaba, proplan konserve dediğiniz gibi başarılı değil.
Ben kedim için dönüşümlü olarak
Nd
Schesir
Bozita. Mamaları kullanıyorum. İçeriklerini incelerseniz siz de beğeneceksinizdir.

Beyzaduman

@syuhel bilemiyorum, ben kedimin tüm ürünlerini online alıyorum. Büyük petshoplarda muhakkak vardır ama.

Minigimmm

Merhabalar,
Mera
Naturea
Nd
Schesir
Nutri
Hepsi çok iyidir. Gerçek ve et oranları yuksek üst segment kaliteli yas mamalardir saydiklarim. Youtubede yaş mama inceleme videolari var. Ordanda fikir alabilirsiniz. Ama bu markalar hep ilk sırada.

syuhel

@beyzaduman
Bozita petshoplarda bulunuyor mu?