Felicia Kitten And Mother

Ayben02

Önceki sorularımda da belirtmiştim kedim FIV+ bayağıdır araştırma yapıyorum fiv enfekte kedilerin yüksek proteinli mama yemesi daha iyiymiş o yüzden yavru kedi maması alacağım kilo alır obezite olur gibi şeyler söylemeyin çünkü hastalıktan dolayı kilo verdiği oluyor ( şuan iyi ama ) demem o ki felicia yavru mamasını kullananlar olumlu veya olumsuz etkilerini paylaşabilirler mi

3 CEVAP

suuususu

Kilo başı bütçeniz nedir acaba?

Palyaco

Felicia yavru mama kullana bilirsiniz kitten orta segmentte iyi mama

Ayben02

Kilosu en fazla 50 TL