Kedim Kabız Mı Kanlı Kaka

Berrefilizzz

Kedim az önce tuvalete girdi ve bu halıya dökülen bı turlu kumuna dökülmedi en sonunda sallayarak halıya düşürdü sümüksü bir kan parazit kaynaklı mi yoksa kabız falan olabilir mi

8 CEVAP

parazit olabilir iç dış parazitlerini yaptır

Beyzaduman

Mama değişikliği mi yaptınız şu sıralar?

DAMLAYMANAV

Muhtemelen anal kesededir, veterinere götürün. Kabızlıktanda olabilir ama genelde bu durum anal kese enfeksiyonunda görülüyor. Birebir aynı durumu yaşadık çünkü vet anal kesesini boşaltınca düzeldi. Endişelenecek bir durum değil ama ihmale gelmemesi gereken bir durum.

İhtimaller

*Kabız

*Parazit

*İshal

*Anal kese

Dışkıda kan basite alınmamalı.

Parazit olabilir. Son zamanlarda ishali de var mıydı? Bağırsak sorunları falan çok çeşitli nedenleri olabiliyor. Kakasını, kusarsa kusmuğunu iyi gözlemleyin parazit var mı diye.

Berrefilizzz

İshal falan yok da bu halıya düşeni kuma dusuremedi sallaya sallaya zor düşürdü acaba kabız mı diye düşündüm teşekkür ederim cevabınız için

Berrefilizzz

Zaten daha 1 ay oldu yapılalı

Berrefilizzz

Teşekkür ederim cevaplarınız için