Gaz Ve İshal Yaşayan Var Mı?

asrayildrm

kedimin karnı sertti ve çok hafif bi şişlik vardı 1 aydır devam ediyor şişlik büyümüyor arada bir azaliyor ama daha fazla sismiyor ve dışkısı yumuşaktı kan tahlili yapti karnı için röntgen çekti vs hekimimiz bağırsaklarında gaz olduğunu ve sindirim sorunu oldugunu soyledi. Hills in ilaçlı mamasına geçtik bir de probiyotik verdi tama asla ne dışkısı düzeldi ne şişlik. hala gazı hissediyorum karnına dokundukça.Bugünde tuvaletini yapmadan önce sesli gaz çıkardı sonrada normalinden daha da sıvı ishal gibi yine gazlı dışkıladı(bugün ben gastro paste vermiştim onla mı ilgili).Ben corona pozitifim kedime geçer mi bilmiyorum onunla alakalı olabilir mi? çünkü mama ve probiyotik destekle düzelmesi gerekmiyor muydu bilmiyorum. bir seyde yapamiyorum dışkısı yumuşaktı ama şekilliydi ilk defa sulu ishal olarak dışkıladı ve gaz da cıkarmiyordu yaparken sadece kısırlaştırmadan sonraki gün gazlı ishal yapmıştı

1 CEVAP

Hlykls

Gastro malt bazi kedilerde ishal yapiyor. Ama sizinki 1 aydir duzelmemis mama degisikligine ragmen. Ben olsam baska bir veterinere daha gotururdum