Yardımcı Olur Musunuz

Ruyadnz

Merhabalar :)
Bugün yavru kedimle ilk günümüz şu an 2 aylık her uykusu geldiğinde yanıma sokulup uyuyor gece nerede nasıl bir ortam hazırlamalıyım uyuması için?

8 CEVAP

MERQ

Anne sıcaklığı arıyor. Önerim aynen devam. Bir diğer seçenek sıcak su torbasına sarılmış havluyla bir kutuya koymanız.

Anne boşluğu ve anne sıcaklığı isteği :) Bence güzel bir durum

Bırakın yanınızda yatsın bu arada. Seviyor ve mutlu hissediyor :)

Ruyadnz

@Tarcin016
Sahiplendiren kişi 3 haftalıkken annesiz bir şekilde bulmuş süt tozuyla beslemiş veterinere götürdüğümde mama yiyebileceğini söyledi gönül isterdi ki zamanı gelince sahiplenmek ama yapacak bir şey yok ne yazık ki

Ruyadnz

@septisistbaykus
O kadar güzel ki kıyamıyorum zaten canı istediğinde yatıyor kucağıma :)

Canı istediğinde yapacak tabi evin asıl sahibi o artık :) Rahat bir yatak yapın canı istediğinde gelip yanınıza yatsın :)

Çok tatlı zamanı

Tarcin016

Neden bu kadar erken sahiplendiniz? Anne sütü alması gereken zamanlar!..

Ruyadnz

@septisistbaykus
Aynen dediğiniz gibi evin küçük üyesi artık yanıt için teşekkürler :)