Acill Kedimin Meme Uçları

Haceli

Sokak kedim doğum yapalı 4 gün oldu buğün kedimin Bi iki tanesinin meme uçları fotoğrafta attım iştahı iyi yiyor halsiz deyil meme uçlarından irin gelmiyor emzirdiğini için mi ve bu 3. Doğumu şimdiden teşekkür ederim.

4 CEVAP

Haceli

N olur cevap verin çok endişeleniyorum maddi durumum yüzünden veterinlere götüremiyorum

Silamasa

Çok emzirmekten olabilir diye düşünüyorum. Yine de veterinere gidemiyorsaniz arayıp sormanızı tavsiye ederim

yalkuzak

enfeksiyon kapmış olabilir ve yavruları da zehirleyebilir. lütfen vakit geçmeden veteriner hekime danışın

Hilalllllll

Şey soruyu soran kişi benim hesabımı değiştirmek zorunda kaldım veterinlere danışmıştım tam 3 tane veterinlere danıştım normal dedi geçer dedi ve 2 hafta sonra geçti