Çooook Acil

Elliiiis

Kedim cuma günü kısırlaştırıldı. Dikiş yerinde hiçbir problem dahi yoktu bugüne kadar her şey normaldi. Bu sabah ortadaki 2. Dikişini düşürmüştü (ameliyattan 2 gün sonra ilk dikişini düşürmüştü) şimdi yaradan sıvı akıyor. Veterinere sorduk iltihap dedi başka birine sorduk bak doku diyor. Sinirim bozuldu. Yarın sabah ilk iş veterinere gitmek olacak ama şu an çok korkuyorum. Sizce bir problem var mıdır nedir bu? ( yeme,içme, hoplamw, zıplama gayet yerinde)

1 CEVAP

siriniko29

Yarası açılmış gibi. En doğrusunı veteriner söyleyecektir. Siz sabaha kadar çok fazla atlayıp zıplamasına yalamasına müsade etmeyin.